Zastupování kapel

Jste začínající nebo profesionální skupina či hudebník a nestíháte zároveň hrát a plánovat koncerty? Se vším Vám Edwart rád pomůže.

Služby - správa sociálních sítí

Přehled fází
při zastupování kapel

Úvodní schůzka

01
Na úvodní schůzce se Vám představíme a povíme Vám co a jak děláme. Koukneme se na vaše materiály a navrhneme změny, které bychom udělali. Domluvíme si termín další schůzky.

Příprava materiálů

02
Vytvoříme pro Vás jedinečnou grafickou identitu, která bude perfektně vystihovat vaše představy. Sjednotíme Vaši vizální identitu tak, aby byla co nejatraktivnější. Její součástí budou i šablony příspěvků na sociální sítě.

Komunikace s pořadatelem

03
Před koncertem je potřeba domluvit mnoho záležitostí: vyřešení a podepsání smlouvy, domluvení požadavků, předání informací kapele apod. Zdá se to jako práce na pár hodin, ale opak je pravdou, musí se učinit i několik telefonátů a emailů s pořadatelem. A proto tu jsme my, abychom se o tyto věci postarali a umělci se soustředili pouze na hraní.

Samotný koncert

04
Při zajištění všech produkčních záležitostí je štafeta předána Vám k odehrání koncertu skvěle jako vždy. Pokud bude potřeba můžeme zajistit i produkci na místě, aby vše proběhlo bez komplikací. Po koncertě se spojíme s pořadatelem, zeptáme se na zpětnou vazbu a domluvíme se na zaslání faktury.

Reference

escualokvintet.cz

hudební uskupení