Tvorba webových stránek

Vytvoříme vám kvalitní a reprezentativní webové stránky, které budou vaší pýchou.

Individuální přístup

Snažíme se zákazníka pochopit a ušít mu na míru přesně takový web, který potřebuje. To platí především v grafické podobě webu, ale i ve funkčnosti.

Copywriting

Web nedělá jenom grafika, ale i texty, o které se dokážeme také postarat. Vytvoříme Vám poutavý text na vaše webové stránky.

Responzivní web

Cca 50 % populace navštěvuje webové stránky ze svých mobilních zařízení. Přizpůsobíme vaše webovky na různá zařízení, aby se zobrazovaly správně.

Možnost správy

Vytvořením webu to nekončí. I webové stránky potřebují pravidelnou péči. V průběhu roku se dokážeme postarat o správu webu, aby neměl žádné vady.

Služby - tvorba webu

Přehled fází
tvorby webu

01 - Úvodní schůzka

Se zákazníkem si domluvíme osobní/online schůzku, na které probereme jejich představu o webové stránce, jakou funkci by měla webová stránka splňovat a cenové rozpětí. Se zákazníkem prodiskutujeme námi prvotní návrhy, které vzniknou na místě.

02 - Tvorba grafického návrhu

Po schůzce se vrhneme do tvorby grafického návrhu. Vždy se snažíme vycházet z vizuální identity dané firmy. Grafický návrh je poté představen a odsouhlasen firmou. Finální návrh bude samozřejmě upraven podle představ zadavatele.

03 - Instalace WordPress a pluginů

Po odsouhlasení návrhu si připravíme prostředí, aby nám poté lépe práce utíkala. Na doménu nainstalujeme WordPress a podle funkčnosti i potřebné pluginy.

04 - Tvorba webu

Pro tvorbu webu používáme builder Elementor, který je případně snadno ovladatelný pro zákazníky, pokud by si spravovali web sami. Web vytvoříme do podoby, který odpovídá přesně grafickému návrhu. Na webu se bude nacházet relevantní obsah + na web přidáme animace, aby web ožil.

05 - Plnění webu obsahem

Když máme hotovu “kostru webu” je potřeba ho naplnit obsahem tak, aby návštěvník našel na webu to, co hledá. Záleží na dohodě se zákazníkem, kdo materiály pro web vytvoří. Většinou se jedná o texty, fotografie, ale také video nebo speciální grafické prvky.

06 - Responzivita webu

Doby, kdy zjišťování informací a návštěvy webových stránek probíhalo pouze ze stolních PC, jsou dávno pryč. Nyní je potřeba webovky přizpůsobit ostatním zařízením, které návštěvník používá. Obsah webu je potřeba uzpůsobit pro každé zařízení, aby pro návštěvníka působil přehledně a dostatečně uspořádaně.

07 - Finální testování, nastavení SEO a předání zákazníkovi

Před samotným zveřejněním webu je potřeba provést otestování webu. Jestli se web zobrazuje správně na všech zařízení, ve všech prohlížečích apod. Také na web nasadíme bezpečnostní certifikát, vyladíme základní SEO, aby se web zobrazoval ve vyhledávačích a nakonec předáme web zákazníkovi.

Reference

escualokvintet.cz

webová stránka

mdcreativ.cz

webová stránka

dotrans.cz

webová stránka